Į Pradžią Filialai Naujienos Bendrauta su rašytoja

Bendrauta su rašytoja

2013-04-17

Šeduvos miesto bibliotekoje vyko susitikimas su Daiva Šeškauskaite, knygos „Erotika tautosakoje“ autore.

Susitikimo pradžioje viešnia papasakojo apie savo veiklą. Sužinojome, kad ji  Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete ir Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje dėsto baltų mitologiją, etnobotaniką, laisvalaikio organizavimą bei etninę kultūrą. Be mokslinio darbo, aktyviai dalyvauja politinėje veikloje, vadovauja Sargelių bendruomenės centrui, groja įvairiais instrumentais.

Daivos Šeškauskaitės „Erotika tautosakoje“ – tai knyga apie erotiką lietuvių liaudies dainose, pasakose, sakmėse, padavimuose, apie meilę, erotikos sampratą senovės ir šiuolaikinio žmogaus pasaulėžiūroje.

Susitikime dalyvavo gausus būrys šeduviečių, tarp jų – nemažai jaunimo. Knygos autorė maloniai bendravo su auditorija, neleido nuobodžiauti, savo pasakojimus nuolat pagyvindavo muzikiniais intarpais. Po susitikimo buvo galima įsigyti jos knygų.

Regina Juknienė,

Šeduvos miesto filialo vyresnioji bibliotekininkė