Į Pradžią Filialai Naujienos Šventė Sidabravo vaikams

Šventė Sidabravo vaikams

2013-06-03

Į Sidabravo biblioteką birželio 1-ąją vaikai rinkosi nuo pat ryto. Visus nustebino gražiai išpuošta biblioteka – tautodailininkės V. Čyžienės rankdarbiai labai tiko vaikystės šventei. Čia eksponuojamos meistrės rankomis ir mašina sukurtos grožybės: paukščiai, raganos, angeliukai, paveikslai. Kūrėja gyvena Panevėžyje.

Dabar užsiima tik kūryba, dalyvauja miesto tautodailininkų organizuojamose, taip pat apskrities, respublikinėse ir užsienio parodose. Tad sidabraviečiams susipažinti su tokios gražiadarbės kūryba tikrai įdomu.

Apžiūrėję rankdarbių parodą, vaikai skubėjo prie interneto, bet... Tąkart jie turėjo pasitikrinti, ar yra saugūs internete, kad nebūtų sugadinta šventinė nuotaika. Visi sprendėme testą ,,Saugus ir draugiškas internetas“. Testo rezultatai nudžiugino. Geriausiai pasirodė L. Žilinskas, G.  Kaslovskis, D. Naujokas ir Ž. Jaunius. Tačiau kartu nusprendėme, kad visgi internete reikia būti atsargiems. O juk vasarą prie jo gal teks ir ilgiau pabūti: vaikai jau žino, kad bibliotekoje per atostogas lauks ir internetas, ir knygelių skaitymas, įvairūs žaidimai, pokalbių valandėlės.

Po to susirinkę bibliotekos lankytojai klausėsi vyresniųjų sekamų pasakėlių. Tai buvo pirmoji diena, kada jas skaitėme lauke, prie bibliotekos, „Lauko skaityklėlėje“. Ji veikia jau antrą vasarą ir mažiesiems atveria daug linksmybių. Mūsų visų ten pasodinta blindė gražiai paaugusi, jau bus galima pasislėpti nuo kaitrių saulutės spindulių, tam mes ją ir sodinome, laistėme, puoselėjome.

Vaikai renginyje apdovanoti saldžiais prizais ir po sąsiuvinį, kuriame galės surašyti vasaros linksmybes, saugaus interneto taisykles.

Nijolė Snockienė,

Sidabravo filialo vyresnioji bibliotekininkė