Į Pradžią Filialai Naujienos „Lik sveika, vasara!”

„Lik sveika, vasara!”

2013-09-03

Saulėtą rugpjūčio 29-osios popietę į Aukštelkų filialą išlydėti vasaros rinkosi patys ištikimiausi mažieji bibliotekos lankytojai.  Jiems buvo skirtas renginys „Lik sveika, vasara!“

Vaikai buvo suskirstyti į komandas, kurioms teko atlikti ir sudėtingas, ir linksmas, ir juokingas užduotis. Pavadinimus komandoms sugalvojo patys dalyviai: vieni pasivadino „Burundukais“, kiti – „Žalčiais“. Vaikams teko minti mįsles, spręsti kryžiažodžius, sudėti žodžius ir dėliones, jų laukė ir kitos užduotys. Visiems labiausiai patiko vaidinti be žodžių ir atlikti užduotis, nurodytas balionuose.

Už puikiai atliktas užduotis buvo skiriami taškai, kuriuos suskaičiavus išaiškėjo nugalėtojai –„Žalčiai“. Jie buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.  Tačiau ir pralaimėjusieji neliūdėjo – jie  gavo paguodos prizų.

Indrė Judeikevičienė,

Aukštelkų filialo vyr. bibliotekininkė