Į Pradžią Filialai Naujienos Išlydėjo vasarą

Išlydėjo vasarą

2013-09-03

Nuo pat ankstyvo rugpjūčio 30-osios ryto Sidabravo bibliotekoje šurmuliavo vaikai. Jie ruošėsi vasaros palydų popietei.

Darbų jiems buvo daug ir įvairių, todėl į talką teko pasikviesti ir tėvelius. Vieni rūpinosi prisiskinti gėlių žiedų ir iš jų prie bibliotekos išdėlioti saulutę, kiti stengėsi, kad iš daržų ir sodų parodai atkeliautų moliūgų. Dailės darbų gabumų turintis Domantas Naujokas šiems eksponatams suteikė neįprasto grožio. O Evelina Batkevičiūtė, Gabija Daraškaitė, Gedas Žiromskis, Gabija Andrulytė sudėliojo nuostabią saulutę iš geltonų gėlių žiedų. Kreidelėmis visi kartu prie bibliotekos, ant plytelių, piešėme saulę. Šiltų padėkų praėjusiai vasarai vaikai užrašė ant balionų, kuriuos  paleido į padangę...

Mažieji vasaros dienomis dažnai lankėsi bibliotekoje, gražiai elgėsi, skaitė, piešė. Už tai popietėje visi buvo pavaišinti ledais. Įsimintina buvo ir viešnagė naujoje, ką tik pramogų centre ,,Gyvasis sidabras“ atsidariusioje kavinėje. Grįžę vaikai dar ilgai kalbėjosi apie prabėgusią vasarą, ją pakeisiantį rudenį, dalijosi savo įspūdžiais ir svajonėmis.

Nijolė Snockienė,

Viešosios bibliotekos Sidabravo filialo vyresnioji bibliotekininkė