Į Pradžią Filialai Naujienos Beinoravos bibliotekoje – dviguba šventė

Beinoravos bibliotekoje – dviguba šventė

2014-03-31

Kovo 27 dieną Beinoravos bibliotekos vaikų dramos būrelis „Kibirkštėlė“ paminėjo Tarptautinę teatro dieną ir kartu šventė savo vienerių metų sukaktį.

Šventės pradžioje vaikams buvo papasakota apie teatrą, apie tai, kaip jis padeda suvokti įvairias gyvenimo situacijas, atsiskleisti, atsikratyti nepasitikėjimo savimi, padeda nugalėti scenos baimę, lavina atmintį, vaizduotę, kūrybingumą, išmoko atskirti gėrį nuo blogio.
Į popietę susirinkę vaikai vaidino daugumai žinomą pasaką „Raudonkepuraitė“, kurios siužetas buvo pakeistas tiesiog vaidinant. Mažieji artistai turėjo greitai susiorientuoti ir atlikti savo personažo vaidmenį taip, kaip pasaka buvo sekama. Tai sukėlė daug juoko.
Visą popietę vaikai vaidino, žaidė nuotaikingus žaidimus, o šventės pabaigoje valgė gimtadienio tortą ir vaišinosi pačių atsineštais skanėstais. Taip pat buvo aptarta tolimesnė dramos būrelio „Kibirkštėlė“ veikla.

Rima Lukoševičiūtė,
Beinoravos filialo vyresnioji bibliotekininkė