Į Pradžią Filialai Naujienos Poezijos šventė Raudondvaryje

Naujienos

Poezijos šventė Raudondvaryje

2014-06-03

Atskridusi poezijos paukštė sukvietė į Raudondvario kaimo biblioteką Radviliškio krašto poetus ir poezijos mylėtojus į tradicinę šventę „Poezijos pavasarėlis“.

Šventėje dalyvavo Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė, kuri pristatė praėjusiais metais išėjusį Radviliškio krašto almanachą „Paversmiuos...“
Savo kūrybos klausytojams pateikė jau gerai pažįstami ir pirmąkart besisvečiuojantys radviliškiečiai, „Jonvabalio“ literatų klubo nariai: Genovaitė Lukšaitė, Elena ir Antanas Stančikai, Dalia Šalengienė, raudondvarietė Elena Čiganienė- Kiškienė, jos dukra iš Karčemų Rita Japkevičienė, Zita Nosevičienė ir Jolanta Černiauskienė iš Sidabravo, Ernestas Snockis iš Šeduvos, Rima Lukoševičiūtė iš Beinoravos. Jie pasidalijo savo naujausiais poetiniais išgyvenimais, mintimis apie kūrybą, paskaitė eilių iš knygos „Paversmiuos...“
Į skambių eilėraščių puokštę gražiai įsipynė ir dainuojamosios poezijos atstovas bardas Ovidijus Jucys iš Radviliškio. Visi „Poezijos pavasarėlio“ dalyviai džiaugėsi bent valandėlę sugebėję atitrūkti nuo kasdienybės.
Šventę organizavo Raudondvario kultūros namai ir Raudondvario biblioteka. Renginį vedė Raudondvario namų kultūros vyr. specialistė Marytė Selenienė.

Dara Bagušienė,
Raudondvario bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė
Autorės nuotraukos