Į Pradžią Filialai Naujienos Tarptautinė vaikų gynimo dienos šventė Sidabrave

Naujienos

Tarptautinė vaikų gynimo dienos šventė Sidabrave

2022-06-03

Birželio 1 d. Sidabrave vyko Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventė. Joje dalyvavo darželinukai „Boružiukai“, PUG „ Kodėlčiai“ ir Sidabravo gimnazijos I–IV klasių moksleiviai su savo mokytojomis.

A1 1 A2 1 

A3 A4

Šventę pradėjo kultūros darbuotoja Daiva Staškūnienė. Ji visus pasveikino su švente, priminė, kad vaikai turi ne tik teises, bet ir pareigas ir pakvietė į atrakcijas, bei žaidimus.

Į šventės sūkurį įsijungė ir Sidabravo bibliotekininkė Jūratė Kurandienė, persirengusi Netvarkos Nykštuko personažu. Ji į šventę atsinešė traukinio maketą, papuoštą Radviliškio jubiliejiniu logotipu. Buvo visiems paviešinta, kad šiemet Radviliškio miestas švenčia savo 455 metų jubiliejų ir pakvietė vaikams savo piešiniuose išreikšti palinkėjimus miestui. Spalvotomis kreidutėmis vaikai piešė besišypsančius žmones, gėles, medžius ir saulutes – miestui linkėjo klestėti, plėstis.

Po to vyko įvairūs žaidimai, sporto rungtys.

Baigiantis šventei, Sidabravo bendruomenės pirmininkė Vaiva Kaklauskienė pasirodė su dideliu pintu krepšiu pilnu ledų. Ji padėkojo susirinkusiems už atliktas užduotis, piešinius, palinkėjo gražios vaikystės, šiltos vasaros ir gerų, turiningų ateinančių atostogų – mažiesiems išdalino ledus. Visi renginio dalyviai išsiskirstė su pakilia nuotaika ir geromis emocijomis.

Viešosios bibliotekos informacija ir Jūratės Kurandienės ir mokytojos Reginos Žalienės nuotraukos

  1. Kultūros darbuotoja Daiva Staškūnienė, apsupta vaikų, sveikina visus su švente.
  2.  Į šventę atvyko Netvarkos Nykštukas (J. Kurandienė).
  3. Išbandomi traukinio bėgiai.
  4. Sidabravo bendruomenės pirmininkė Vaiva Kaklauskienė dalina vaikams ledus.