2019 metų renginiai

2019 M. GEGUŽĖS MĖN.

Viešojoje bibliotekoje:

2 d. 14.00 val. Informacijos-kraštotyros skyriuje – atviros kūrybinės kaligrafijos dirbtuvės „Sveikinimas Europai“.

2 d. 15.00 val. Žaislotekoje – literatūrinė valandėlė  „Jos širdyje gyvena vaikų pasauliai“, skirta pasakų kūrėjos Aldonos Kandroškaitės 90-mečiui.

2 d. 17.00 val. Konferencijų salėje – kraštietės Reginos Cemnolonskienės tapybos darbų parodos „Gyvenu“ atidarymas.

6, 8, 9, 10, 13, 15 d. 9.30 val. Konferencijų salėje – projekto „Vabaliukų mokyklėlė“  užsiėmimai (renginiai uždari).

7 d. 11.00 val. Radviliškio miesto Aušros aikštėje – skaitymo akcija (flashmobas), skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

8 d. 10.00 val. (vieta tikslinama) – Radviliškio Viešosios bibliotekos lėlių teatro „Boružėlė“ spektaklis „Šiukšlino peliukai uoliai“.

9 d.  16.00 val. Radviliškio miesto Aušros aikštėje – grupės „Ratai“ ir Radviliškio rajono linijinių šokių kolektyvų koncertas „Dainos ir šokiai Europai“.

14 d. 10.00 val. Žaislotekoje – Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Želmenėlių“ grupės vaikų pirmoji pažintis su biblioteka „Knygučių namuose“.

14 d. 17.00 val. Konferencijų salėje – literatūrinė muzikinė kompozicija „Šviesa, apsigyvenus širdyje, arba sakmė apie Rūtą Staliliūnaitę“ ir Rūtos Staliliūnaitės knygos „Nejaugi tai buvo“ pristatymas.

15 d. 10.30 val. Konferencijų salėje – tautodailininkės, žaislų kūrėjos Astos Liaudanskienės kūrybinių darbų paroda ir edukacinė programa „Kai prabyla lėlės...“.

16 d. 15.00 val. Žaislotekoje – garsiniai skaitymai „Lietuvos senovės istorijos pasakos“.

17 d. 10.30 val. Radviliškio laisvalaikio ir pramogų parke – garsiniai skaitymai „Pabūkime pavasarinėje pienių pievoje“, skirti Šeimos dienai.

21 d. 10.00 val. Konferencijų salėje – baigiamoji projekto „Keliauju su knyga“ konferencija.

25 d. 11.00 val. Konferencijų salėje – tradicinis renginys „Poezijos pavasaris 2019“.

30 d. 15.00 val. Žaislotekoje – valandėlė,  skirta pasaulinė Žaidimų dienai.

31 d. 10.00 val. Konferencijų salėje – projektas „Tarptautinis Pasakų sekimo čempionatas“.

Filialuose:

1–31 d. Sidabravo bibliotekoje – paroda, skirta šv. Velykoms, Atvelykiui ir Motinos dienai.

1–gegužės 6 d. Daugėlaičių bibliotekoje – literatūrinė paroda „Tau mano mamyte“.

2 d. 16.00 val. Vėriškių bibliotekoje – edukacija vaikams, dovanėlės mamai gaminimas „Dovana mamai“.

2– birželio 4 d. Pociūnų bibliotekoje – literatūros paroda „Kas švelnumą, kas paguodą man kiekvieną dieną duoda“, skirta Motinos dienai.

2–birželio 10 d. Pociūnų bibliotekoje – literatūros paroda „Tas gražiausias žodis MAMA“, skirta Motinos dienai.

3 d. 10.00 val. Šeduvos bibliotekoje – mamos diena su Šeduvos lopšelio-darželio  „Boružiukų“ grupe.

3 d. 15.00 val. Daugėlaičių bibliotekoje – popietė vaikams „Hofmano pasakų karalystėje“.

3 d. 16.00 val. Daugėlaičių bibliotekoje – edukacinis užsiėmimas jaunimui „Atvirukas mamai“.

3 d. 19.00 val. Sidabravo kultūros namuose  – šventė, skirta Motinos dienai paminėti.

6–24 d. Pašušvio bibliotekoje – spaudinių paroda „Ką byloja knygos vardas“, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

6–30 d. Grinkiškio bibliotekoje – dokumentų, nuotraukų paroda „8 mokyklos dešimtmečiai“, skirta Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos 80-mečiui.

7 d. (valanda tikslinama) Pociūnėlių bibliotekoje – „Lietuva skaito“ garsiniai skaitymai, skirti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

7 d. 9.00 val. Pociūnėlių pagrindinės mokyklos kieme – garsiniai skaitymai, skirti renginiui „Lietuva skaito“.

7 d. 11.00 val. Daugėlaičių bibliotekoje – akcija „Sustabdyta minutė knygai“, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

7 d. 11.00 val. kiemelyje prie Aukštelkų bibliotekos – akcija „Lietuva skaito“.

7 d. 11.00 val. Kutiškių bibliotekoje – akcija „Sustabdyta minutė knygai“.

7 d. 10.00 val. Grinkiškio bibliotekoje – renginys „Su eilėmis į širdį“, skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

9 d. 11.00 val. Pakalniškių bibliotekoje – vaikų knygos šventė „Atverk knygelės duris“.

9–30 d. Pociūnėlių bibliotekoje – senų knygų, žurnalų, fotografijų paroda „Kaip gera prisiminti...“, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

11 d. 18.00 val. Vėriškių bendruomenės namuose – pokalbis su šeimomis apie vaikų saugumą gamtoje, keliuose, gatvėse „Svarbu, kaip elgiuosi aš“.

13–24 d. Žeimių bibliotekoje – literatūrinė paroda, skirta prancūzų rašytojui Onore de Balzako 220-mečiui.

14 d. 12.00 val. Pašušvio kultūros namuose – literatūrinė muzikinė kompozicija „Šviesa, apsigyvenus širdyje, arba sakmė apie Rūtą Staliliūnaitę“ ir knygos „Rūta Staliliūnaitė: Nejaugi tai buvo“ pristatymas.

16 d. 16.00 val. Pavartyčių bibliotekoje – jubiliejinis renginys „Reveransas KNYGAI“, skirtas Pavartyčių bibliotekos 70-mečiui.

17 d. 11.00 val. pievoje prie Aukštelkų bibliotekos – garsiniai skaitymai „Pienių žydėjimas“.

17 d. 11.00 val. Šeduvos bibliotekoje – kūrybinės dirbtuvėlės „Papuoškime raides“.

17 d. 13.00 val. ekskursija į Šiaulėnų krašto muziejų „Vėl ieškom praeity stiprybės ir prasmės“  Tarptautinei muziejų dienai.

17 d. 16.00 val. pievoje prie Baisogalos kultūros centro – garsinio skaitymo popietė „Pienių žydėjimas“.

25 d. 15.00 val. Pašušvio Visų Šventųjų bažnyčioje – tradicinis renginys „Poezijos pavasaris 2019“.

27–birželio 7 d. Žeimių bibliotekoje – literatūrinė paroda „Vaikai pasaulyje“.

31 d. 11.30 val. Sidabravo bibliotekos kieme – renginys „Vaikų gynimo diena“.

31 d. 11.00 val. Kutiškių bibliotekoje – popietė „O mes vaikai, o mes pasaulis“, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

31 d. 16.00 val. Vėriškių bibliotekoje – edukacija vaikams, dovanėlės tėčiui gaminimas „Dovana tėčiui“.