Į Pradžią Vaikams Naujienos iš Pelėdžiukų svetainės Bibliotekoje pristatyta nauja knyga vaikams

Bibliotekoje pristatyta nauja knyga vaikams

2016-11-04

Niūrią spalio 28 dieną Viešojoje bibliotekoje nuskaidrino šviesus įvykis – rajono literatės Ritos Japkevičienės naujos knygos „Vaikeliui iš mano širdelės“ pristatymas. 

Į biblioteką rinkosi vaikučiai iš lopšelio-darželio „Žvaigždutė“, rajono literatų klubo „Jonvabalis“ atstovai, Karčemų kaimo bendruomenės nariai. Visi norėjo pasveikinti autorę su debiutu vaikiškoje literatūroje.

Renginyje autorė papasakojo apie save, kūrybą ir naująją knygelę, iš pastarosios paskaitė eilėraščių, padainavo lopšinę. Kūrėjai buvo skirti susitikimo dalyvių šilti sveikinimai, linkėjimai ir literatų klubo „Jonvabalis“ Padėkos raštas, kurį įteikė šio klubo pirmininkė Vida Marcinkienė.

„Vaikeliui iš mano širdelės“ – tai trečioji Radviliškio rajono literatų klubo „Jonvabalis“ narės Ritos Japkevičienės, pasirašančios ir Kita Jūra, kūrybos knyga, pirmoji, skirta vaikams. Joje spausdinami įvairiais laikotarpiais autorės parašyti eilėraščiai. Jie lengvai skaitomi ir įsimenami, sklidini giedros nuotaikos, nuoširdumo, vaikystės grožio bei žavesio. Juolab kad knyga spalvota, paįvairinta linksmais dailininkės Joanos Kazlauskienės piešinukais.

Knygelė skirta jaunesniojo amžiaus vaikams, bet įdomi ir jų tėveliams. Ją maketavo Vykintas Japkevičius, išleido Radviliškio viešoji biblioteka. Leidyba paremta Grožinės literatūros ir kitų Radviliškio rajono savivaldybei reikšmingų leidinių leidybos projektų dalinio finansavimo Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Vaikų literatūros skyriaus informacija ir nuotraukos