Spalio 27 d. Sidabravo bibliotekoje lankėsi persirengę raganomis, vaiduokliais, numirėliais Sidabravo gimnazijos II kl. moksleiviai su mokytoja Irena Šadbariene.

Bibliotekininkė Jūratė Kurandienė, persirengusi raganos personažu, susirinkusiems priminė: kas yra Helovinas, kaip jis kitaip dar vadinamas, kodėl žibintas pavadintas Džeko vardu, kaip ir kodėl ši šventė populiarėja Lietuvoje, ypač tarp jaunimo.

Popietės metu visi pokštavo, žaidė įvairius žaidimus, įminėjo mįsles, dalyvavo viktorinoje. Vaikai užduotis atliko puikiai. Atsisveikinant raganaitė visus paragino nepamiršti pasipuošti namus skaptuotais moliūgų žibintais ir padalino saldžias dovanėles.

Popietei pasibaigus, visi išsiskirstė pakilios nuotaikos ir pasisėmę gerų emocijų.

Mokytojos I. Šadbarienės ir bibliotekininkės J. Kurandienės nuotraukos

1. Raganaitės (bibliotekininkės) kalba.
  2. Sprendžiamos užduotys (mokytoja I. Šadbarienė ir II kl. moksleiviai).
  3. Saldžios dovanėlės (jas dalina J. Kurandienė).
  4. Bendra popietės dalyvių nuotrauka.