Gegužės pradžioje Sidabravo bibliotekoje įvyko edukacinė popietė „Mamytė ir aš“, skirta Motinos dienai paminėti. Popietėje dalyvavo Sidabravo gimnazijos I klasės moksleiviai ir mokytoja Laima Ožalinskienė.

Bibliotekininkė vaikams kalbėjo Motinos dieną, aiškino, kodėl tądien visas dėmesys yra skiriamas ne tik mamoms, bet ir močiutėms ir priminė, kad mamoms nereikia brangių dovanų, joms užtenka apkabinimo, padėkos žodžių ir šypsenų. Bibliotekininkė patarė, kur vaikai gali rasti gėlių, nes kai už lango pavasaris, pražysta gėlės ne tik gėlių darželiuose, bet pievose bei laukuose.

Popietės metu bibliotekoje vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo, vėliau iš spalvoto popieriaus kūrė sveikinimo atvirukus savo mamoms. Kiekvienas darė su meile, atsakingai, galvodamas apie savo mamą, todėl negailėjo ir klijavo daug širdelių, gėlyčių ir saulučių, nes šilčiausia saulė vaikui yra MAMA!

Išsiskiriant vaikai džiaugėsi, kad jie galės pasveikinti mamas ir joms įteikti savo pagamintus atvirukus. Mažieji pažadėjo susitvarkyti savo kambarius ir mamoms negailėti gražių žodžių.

Viešosios bibliotekos informacija ir Jūratės Kurandienės nuotraukos

1. Mokytoja mokiniams skaito eilėraštį
  2. Vaikai gamina atvirukus.
  3. Sveikinimo atvirukai mamai.
  4. Literatūrinė paroda, skirta motinos dienai.