Gegužės 25 dieną Pakiršinio amatų centre įvyko mokytojos, poetės Laimos Jankauskienės antrosios poezijos knygos „Būk meilė“ pristatymas, kurį organizavo Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vainiūnų struktūrinio padalinio vyresn. bibliotekininkė Irma Jankauskienė.

Laima Jankauskienė 40 metų dirbo matematikos mokytoja, iš jų 16 metų mokytojavo tuometinėje Baisogalos vidurinėje mokykloje. Būdama jautrios sielos, kūrybinga asmenybe, Laima kuria eiles, kurios nepalieka abejingų: apie gyvenimą, jausmus, gamtą, būtį... Jos poezija apima ne tik pačius svarbiausius gyvenimo momentus, bet ir nepamiršta priminti žmonėms, kad net patys mažiausi dalykai, įvykiai gyvenime turi didelę reikšmę. Poezijos ir muzikos garsais palydėtas vakaras sukvietė gausų būrį žmonių, kurie neabejingi poezijai. Į knygos pristatymą susirinko buvę mokiniai, kaimo gyventojai, aplinkinių miestelių ir kaimelių žmonės, svečiai iš Kauno, visi, kurie neabejingi poezijai ir lyriškam žodžiui.

„Būk meilė“ – tai antroji Laimos Žvirblytės-Jankauskienės poezijos knyga. Autorė kaip bendrakeleivė ir draugė veda skaitytoją poezijos takais, kuriuose persipina meilė ir ilgesys, ramybė ir džiaugsmas, ieškojimai ir sėkmės nuojauta. Skaitytojas drąsinamas žengti savęs pažinimo link ir atrasti savo paslėptą dieviškąją išmintį. Autorės sielos nuojautas „pagavo“ ir savo piešiniais knygą iliustravo dukterėčia Milda Žvirblytė.