Gegužės 18 d. bibliotekoje įvyko popietė „Šeimos diena bibliotekoje“, skirta Šeimos dienai paminėti. Popietės tikslas – pabūti kartu su savo šeima. Bibliotekininkė Jūratė Kurandienė visiems renginio dalyviams kalbėjo apie šeimą, kuri yra pagrindinė visuomenės ląstelė, priminė, kodėl yra svarbios šeimos tradicijos ir papročiai, kurie įtakoja vaikų raidą. Vaikui labai svarbu augti saugiuose namuose, turėti abu tėvus. Tėvai turi gerbti ir mylėti savo vaikus, sveikai maitinti, tinkamai juos lavinti. Ši diena sutapo su Vaiko diena. Ta proga biblioteka pasipuošė įvairiaspalviais balionais. Buvo primintos ne tik vaikų teisės, bet ir pareigos. Vėliau šeimos nariai pasikeisdami tarpusavyje žaidė šaškėmis, sprendė įvairias užduotis, kryžiažodžius, dėliojo spalvingas dėliones.

Tądien linksmai ir turiningai praleistas laikas bibliotekoje!

Viešosios bibliotekos informacija.

Jūratės Kurandienės ir Astos Jurevičienės nuotraukos