Gegužės 15 d. Baisogalos bibliotekininkės kvietė į susitikimą su pedagogu, muziejininku, laikraščio redaktoriumi, artistu, humoristu, populiariu socialinių tinklų veikėju, tarmių puoselėtoju, dėdės Juzės istorijų pasakotoju Viktoru Stanislovaičiu. Autorius baisogaliams pristatė jau antrąją knygą „Dėdės Juzės kantičkos“. Šioje knygoje nepailstančio optimisto Dėdės Juzės nuotykiai liejasi tarsi giesmės iš senobinių kantičkų. Knyga yra tęsinys pirmosios – „Dėdės Juzės godos: storos, taukuotos ir truputį pašėlusios“. Dėdė Juzė – tai rašytojo nuo vaikystės užaugintas personažas, kuris porina neįtikėtinas kasdienybės istorijas sodria tarmiška šnekta.

Susitikimo metu Baisogaloje iš charizmatiškojo pasakotojo lūpų liejosi nepakartojamos gyvenimiškos istorijos ir šmaikštus atsakymai į renginio lankytojų pateiktus klausimus. Renginio pabaigoje autorius bibliotekos skaitytojams dovanojo savo knygą „Dėdės Juzės kantičkos“ ir palinkėjo gero ūpo nuo Dėdės Juzės.

Už nuoširdų ir šiltą susitikimą atsidėkodama neeiliniam svečiui bibliotekininkė A. Žižniauskienė įteikė rėmėjų „Kavinės pas Zitą“ dovaną. Ir kad Baisogala neatrodytų, kaip autorius sakė, baisus galas, pasiūlė pasidairyti po jos lankytinas vietas.

Atsiliepimuose apie susitikimą socialiniuose tinkluose Viktoras Stanislovaitis rašė: Vakar buvau Baisogaloje. Nustebino jaukus miestelio kompaktiškumas ir puikiai sutvarkyta aplinka.

Maloni staigmena – Komarų dvaras ir parkas. Pavydi staigmena – anie turi savo jūrą. Malonu buvo matyti tuos, kurie gražų orą ir daržus iškeitė į kažkokį durnelį nežinia iš kur.

Ačiū ir tiems, kurie pakvietė, ir tiems, kurie atėjo...

Viešosios bibliotekos informacija ir Arvydo Žaromskio nuotraukos