Radviliškio viešosios bibliotekos Pasakų kambarys pasidabino ryškiomis spalvomis. Čia veikia Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Gandriukų“ grupės ugdytinių tėvelių ir socialinių partnerių – miesto Vinco Kudirkos progimnazijos 2K klasės moksleivių paveikslų iš veltinio paroda „Pavasario žiedai“. Ikimokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės Gitanos Ramoškienės pomėgis sujungė skirtingas kartas. Su savo ugdytinių tėveliais, padedant mokytojos padėjėjai Ingai Kondrotienei, ji kūrė paveikslus darželio grupėje, o mokytojos Rūtos Šadbarienės pakviesta, vedė kūrybinę edukaciją iš veltinio antrokams. Tarp jų – ir nemažai buvusių darželio pedagogės auklėtinių. Kūrybinis procesas leido visiems jaukiai pabendrauti tarpusavyje, tėveliai geriau susipažino vieni su kitais.

Parodą Viešojoje bibliotekoje galima lankyti nuo balandžio 10 d. iki gegužės 10 d. Žaislotekos darbo dienomis 10.00–17.00 val.