Radviliškio viešoji biblioteka kviečia gyventojus į „Skaitmeninės savaitės 2023“ mokymus. Gyventojai dalyvaus internetinėse transliacijose, kurių metu susipažins su aktualiomis e. paslaugomis, saugesniu naudojimusi technologijomis, pasitikrins savo skaitmeninio raštingumo žinias bei savarankiškai tobulins savo skaitmeninius įgūdžius.

 

Į mokymus galima registruotis telefonais 8 422 51398 , 8 680 41896 arba užpildant anketą bibliotekos registratūroje (I a.). Užsiregistravus su Jumis susisieks bibliotekos darbuotojas, kuris suderins konkretų mokymų laiką. Mokymai vyks bibliotekoje (Dariaus ir Girėno g. 9, LT-82137 Radviliškis). Mokymų grupėje gali dalyvauti iki 10 asmenų. Mokymai yra nemokami.

 

2023 m. balandžio 18 d. 11 val. Transliacija internetu. E. sveikatos galimybės: pas gydytoją registruokimės internetu

Transliacijos metu bus praktiškai demonstruojama viena iš aktualiausių E. sveikatos paslaugų – kaip pacientai gali registruotis vizitui pas gydytoją naudodamiesi Išankstine pacientų registracijos sistema (IPR IS).

Transliacijos partneriai – Sveikatos apsaugos ministerija ir Registrų centras.

Transliacijos nuoroda. (https://www.youtube.com/watch?v=FM3KCXquCMI)

  1. sveikatos sistemos svetainė: https://www.esveikata.lt/ir https://ipr.esveikata.lt/

 

2023 m. balandžio 27 d. 11 val. Transliacija internetu. Kvalifikuotas elektroninis parašas – nauda, saugumas, galimybės

Transliacijos metu bus pristatyta naudinga praktinė informacija apie kvalifikuoto e. parašo naudojimą, paneigtos nepagrįstos baimės ir viešojoje erdvėje sklandantys mitai, o klausytojai turės galimybę užduoti jiems rūpimus klausimus.

Pranešėjas: Viktoras Kamarevcevas, „SK ID Solutions“ verslo vadovas Lietuvoje.

Transliacijos nuoroda. (https://www.youtube.com/watch?v=PIw6Xa6r4eA)

 

2023 m. gegužės 2 d. 11 val. Transliacija internetu. Probleminis interneto naudojimas: kas tai yra?

Transliacijos metu bus nagrinėjama, kada naudojimasis internetu tampa vis sudėtingesnis, ir pristatomas būdas pažvelgti į tai nauju kampu.

Transliacijos pranešėjai: sveikatos psichologė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto lektorė Dr. Roza Joffė-Luinienė, psichologas Aleksandr Miskelovič ir lektorė, Socialinių projektų instituto direktorė Julita Pigulevičienė. Transliacijos partneris – Socialinių projektų institutas.

Transliacijos nuoroda. (https://www.youtube.com/watch?v=8ubEsOaOgJY)

 

2023 m. gegužės 4 d. 11 val. Transliacija internetu. IT profesijos: kaip nepasiklysti pasirenkant?

Transliacijos metu bus pristatyta IT profesijų įvairovė bei skirtingų jos sričių atstovai nuo testuotojo, programuotojo iki talentų specialistės pasidalins savo patirtimi ir darbo kasdienybe.

Transliacijos pranešėjai – „Omnisend“ atstovai Justina, Liudas ir Sergėjus. Transliaciją moderuos Lukas Keraitis.

Transliacijos nuoroda. (https://www.youtube.com/watch?v=KwD8NFun7Vw)