Vasario 22 dieną Radviliškio viešosios bibliotekos Jaunimo studijoje vyko kalbos valandėlė Gražinos pagrindinės mokyklos neįgalių vaikų dienos centro „Meleta“ vaikams. Popietės viešnia – tos pačios mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Aušra Mackevičienė. Valandėlės tema buvo „Gimtosios kalbos žodžių pasaulyje“. Mokytoja vaikams papasakojo, kas puošia lietuvių kalbą, paskaitė gražių Almos Karosaitės, Česlovo Navakausko eilėraščių ta tema. Vaikai labai noriai įsitraukė į įvairias veiklas: atsakinėjo į klausimus apie lietuvių kalbos abėcėlę, įvairių raidžių atsiradimą, deklamavo eilėraščius, dainavo neseniai praėjusių Užgavėnių dainas. Ypač aktyvūs buvo broliai Kajus ir Najus Tamuliai bei Džiugas Bajarūnas.

Kalbos valandėlė paliko labai gerus įspūdžius, nes vaikai buvo geranoriški ir aktyvūs.