Į Pradžią Prasideda nuotoliniai skaitmeninio raštingumo mokymai

Prasideda nuotoliniai skaitmeninio raštingumo mokymai

2020-05-06

Radviliškio viešoji biblioteka nuo gegužės 18 dienos pradeda organizuoti skaitmeninio raštingumo mokymus nuotoliniu būdu. Kol kas virtualius mokymus biblioteka gali pasiūlyti tik šiuose mokymuose pažengusiems rajono gyventojams. Naujoji paslauga – nemokama. Kompiuterinio raštingumo mokymus veda Tyrulių filialo bibliotekininkė Saulė Remeikienė, kuri baigė specialius kursus organizuoti tokius mokymus nuotoliniu būdu.

Virtualiuose mokymuose gali dalyvauti visi Radviliškio rajono gyventojai, kurie namie turi interneto ryšį, kompiuterį, planšetę, mobilųjį telefoną ir, žinoma, noro mokytis, išmokti kažko naujo. Skaitmeninio raštingumo mokymai nuotoliniu būdu trunka 6 valandas, kurios gali būti išskirstytos per dvi ar tris dienas – priklausomai nuo dalyvių pageidavimų. Vienoje grupėje gali mokytis iki 20 asmenų.

Gyventojų amžius nėra ribojamas. Tačiau labai skatintume mokymuose dalyvauti vyresniojo amžiaus žmones ir senjorus.

Norintieji tobulinti skaitmeninio raštingumo įgūdžius nuotoliniu būdu privalo užsiregistruoti pas mokymų lektorę Saulę Remeikienę mob. tel. +370 614 19591 arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. . Bibliotekininkė suteiks visą reikiamą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir kiekvienam priskirs specialius prisijungimus prie mokymų platformos.

Mokymų metu Jūs išmoksite, kaip saugiai naršyti internete, dalytis svarbia informacija bei kitų įdomių, naudingų dalykų. Be to, savo laiką praleisite prasmingai ir turiningai, pabendrausite su bendraminčiais. Naujos patirtys žmogui suteikia džiaugsmo, praturtina jo žinias.

Kompiuterinio raštingumo mokymų nuotoliniu būdu data, kursų tema ir laikas bus derinami, atsižvelgiant į dalyvių norus, pageidavimus bei pasiūlymus.

Visi dalyviai, baigę mokymus, į savo el. paštus gaus tai patvirtinančius pažymėjimus.

Kompiuterinio raštingumo mokymai mūsų rajono gyventojams karantino laikotarpiu yra ypač svarbūs ir aktualūs, nes vienintelis rekomenduotinas būdas bendrauti su šeimos nariais ir artimaisiais yra būtent virtuali forma.

Radviliškio viešoji biblioteka