Į Pradžią Filialai Naujienos Šventė atnaujintoje Vainiūnų bibliotekoje

Šventė atnaujintoje Vainiūnų bibliotekoje

2014-10-28

Spalio 22 d. įvyko atnaujinto Vainiūnų filialo įkurtuvių šventė.

Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Radviliškio rajono meras Darius Brazys, Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis, Pakiršinio bendruomenės pirmininkė Virginija Našlėnienė. Jie iškilmių dalyvius pasveikino renovuotos bibliotekos proga. Viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė pasidžiaugė neatpažįstamai pasikeitusia šia biblioteka. Sveikinimo žodžių išsakė ir Palonų daugiafunkcio centro direktorė Rita Vaičiūnienė, Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus pavaduotoja Gintarė Pužauskienė, ŽŪB „Vainiūnų agroservisas“ vadovas Rimantas Vaičiurgis, UAB „Baisogalos agroprekyba“ direktorius Antanas Digimas, kolegės – bibliotekininkės iš Kairėnų, Pašušvio, Grinkiškio, Palonų.
Šventės metu sudaryta bendradarbiavimo sutartis, kurią pasirašė viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė ir Baisogalos mokyklos-darželio direktore Zita Poškienė.
Viešosios bibliotekos direktorė įteikė padėkos raštus skaitytojams, kurie prisidėjo prie bibliotekos renovacijos: Rutelei Marcinkienei, Birutei Šiaudikienei, Birutei Kybartienei, Edvinui Mickūnui, Donatui Petravičiui, Stasei Mižutienei, Birutei Mižutytei ir Lorenui Rukui. Įteiktos padėkos ir rėmėjams – IĮ „Jalba“, UAB „Baisogalos energija“, UAB „Gerista“, ŽŪB „Vainiūnų agroservisas“, Aurimo Gaidžiūno įmonei „Auridana“.
Vainiūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Rima Ganienė-Oginskienė padėkojo visiems už paramą bibliotekai, už pagerintas darbo, skaitytojų, lankytojų aptarnavimo sąlygas ir pakvietė į koncertą Pakiršinio amatų centre. Ten koncertavo Pakiršinio mokyklos mokiniai (vadovė Virginija Našlėnienė) ir Palonų daugiafunkcio centro mišrus duetas (vadovas Arūnas Kotinskas).
Rajone beveik visos kaimo bibliotekos jau modernizuotos, jose atlikti remontai, pakeisti baldai. Tai ypač džiugina kaimo žmones, bibliotekos skaitytojus, mažuosius lankytojus, o bibliotekininkus įpareigoja dirbti dar geriau.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos