Į Pradžią Filialai Naujienos „Augu kartu su knyga“

„Augu kartu su knyga“

2015-09-29

Rugsėjo 24 dieną Aukštelkų filiale įvyko renginys „Augu kartu su knyga“, skirtas pirmokų priėmimui į skaitytojų gretas.

Tąkart buvo pakviesti Radviliškio V. Kudirkos pagrindinės mokyklos Aukštelkų skyriaus pirmokai ir jų mokytoja Inga Jančauskaitė. Smalsūs vaikai įdėmiai klausėsi pasakojimo apie biblioteką ir jos teikiamas paslaugas. Mažieji sužinojo, kur gali rasti vaikiškos literatūros, kaip išsirinkti knygeles, kokia jų išdavimo ir grąžinimo tvarka. Pirmokams buvo įteikti skaitytojo pažymėjimai.
Rytmečio dalyviams paskaityta knygų ištraukų, pateikta įvairių klausimų, į kuriuos mažieji aktyviai atsakė ir dar patys klausė. Labiausiai jiems patiko pasakojimas „Vaivorykštės tiltu“, publikuotas „Laimiuko“ žurnale. Pirmokai noriai piešė, spalvino pasakojimo veikėjus. Jų piešiniai kurį laiką puoš biblioteką.
Atsisveikinant visi pakviesti kuo dažniau lankytis bibliotekoje, rinktis ir skaityti knygas.

Indrė Judeikevičienė,
Aukštelkų filialo vyresnioji bibliotekininkė