Į Pradžią Filialai Naujienos Mindaugas Aušra dalijosi žurnalistine patirtimi su Radviliškio rajono gimnazistais

2018-10-12

lo1Rugsėjo viduryje buvo pradėtas įgyvendinti Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Medijų ir informacinio raštingumo skatinimo programos projektas „Medijų galimybės ir grėsmės“. Įgyvendinant šį projektą, Šeduvos gimnazijoje apsilankė Lietuvos radijo ir televizijos žurnalistas Mindaugas Aušra, šiuo metu dirbantis laidose „Labas rytas, Lietuva“, LRT Tyrimų komandoje.

M. Aušra susirinkusiems gimnazistams papasakojo apie žurnalistinio darbo subtilybes. Kaip vyksta ir kuo skiriasi tiesioginio eterio transliacijos radijuje ir televizijoje. Tai, ką mes matome ekrane, yra tik maža jo darbo dalis. Nacionalinio transliuotojo žinių tarnyba dirba visą parą, dažnai LRT žurnalistų parengtą  informaciją naudoja kiti naujienų portalai.

Svečias jaunimui linkėjo sekti naujienas ne tik „Facebooke“ paskyroje, bet ir pasiklausyti radijo bei dažniau žiūrėti LRT televiziją.

Šį projektą remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotrauka

1. Šeduvos gimnazijoje apsilankė Lietuvos radijo ir televizijos žurnalistas Mindaugas Aušra.