Į Pradžią Filialai Naujienos Skėmių biblioteka sulaukė brandaus jubiliejaus

Naujienos

Skėmių biblioteka sulaukė brandaus jubiliejaus

2018-11-29

Lapkričio 23 dieną Skėmių biblioteka pakvietė savo skaitytojus, lankytojus, knygų mylėtojus, bičiulius ir kaimo bendruomenę į jubiliejinį Skėmių bibliotekos 70 metų šventinį vakarą „Biblioteka metų vingiuose“.

1di 11di

111di 1111di

11111di 111111di

Bibliotekos renginį vedė Baisogalos gimnazijos 5 klasės moksleiviai: Vilūnė Viržikauskaitė, Pijus Morkūnas, Lukrecija Papirnikaitė ir Skėmių pradinės mokykos 4 klasės moksleivis Grantas Jamontas. Renginyje dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Vladislava Virbickienė, Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė, Radviliškio viešosios bibliotekos renginių organizatorė Dovilė Gapšienė, Skėmių seniūnė Ingrida Gladkienė, Radviliškio viešosios bibliotekos Pociūnų filialo bibliotekininkė Dalia Mikalauskienė, Raudondvario filialo bibliotekininkė Dara Bagušienė, Pociūnėlių filialo bibliotekininkė Elena Jankūnienė ir kiti svečiai.

Bibliotekos renginys prasidėjo scena apie knygų šviesą, renginio metu skambėjo eilės skirtos knygai, bibliotekai. Skėmių bibliotekininkė Elena Ragaliauskienė pasveikino visus svečius, susirinkusius į jubiliejinį vakarą, ir supažindino juos su bibliotekos istorija. Po to buvo gražiais žodžiais pagerbtos Skėmių bibliotekoje dirbusios bibliotekininkės. Atminimo dovanėlės įteiktos geriausiems ir šauniausiems bibliotekos skaitytojams.

Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė V. Šukaitienė padėkos raštus įteikė: Renatai Armonienei, Janei Stankienei, Silvai Blažienei, Reginai Dambrauskienei už pagalbą bibliotekai ir nuolatinį bendradarbiavimą. Taip pat padėkos raštas buvo įteiktas Rasai Draukšienei, aktyviai dalyvavusiai Vasaros skaitymo iššūkyje. Bibliotekininkę E. Ragaliauskienę sveikino ilgametė bibliotekos skaitytoja S. Bložienė, Skėmių seniūnė I. Gladkienė, kolegės, kiti skaitytojai.

Visus susirinkusius į Skėmių bibliotekos jubiliejinį vakarą linksmino Pociūnėlių moterų ansamblis „Svaja“ ir Baisogalos gimnazijos moksleivių gitaristų ansamblis (vadovas Tomas Kanapinskas), kurie dovanojo pakilią nuotaiką ir gražų koncertą. Po gražių, prasmingų kalbų į salę buvo įneštas jubiliejinis tortas, kuriuo vaišinosi susirinkusieji.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

 

  1. Skėmių bibliotekininkė Elena Ragaliauskienė pasveikino visus svečius, susirinkusius į jubiliejinį vakarą.
  2. Skėmių bibliotekos jubiliejaus proga sveikino Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir Švietimo ir kultūros sporto vyr. specialistė Vladislava Virbickienė.
  3.  Gražiu Skėmių bibliotekos jubiliejaus renginiu pasidžiaugė Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė.
  4. Bibliotekos renginys prasidėjo scena apie knygų šviesą.
  5. Muzikinius pasirodymus svečiams dovanojo Baisogalos gimnazijos moksleivių gitaristų ansamblis (vadovas Tomas Kanapinskas).
  6. Visus susirinkusius linksmino Pociūnėlių moterų ansamblis „Svaja“.