Į Pradžią Filialai Naujienos Beinoraviečius sukvietė Kaziuko mugė

Beinoraviečius sukvietė Kaziuko mugė

2013-03-04

Beinoravoje kovo 2 dieną šurmuliavo Kaziuko mugė, sukvietusi nemažą būrį prekeivių ir pirkėjų.

Susirinkusiuosius kalbino Kaziukas ir Kazytė (šeštos klasės moksleiviai Vaidas Sipavičius ir Monika Blinkevičiūtė). Programos metu buvo menamos mįslės, už teisingus atsakymus vedėjai dalijo prizus. Linksmus nutikimus papasakojo moksleivės Gabrielė Bazaraitė ir Aistė Janeliūnaitė.

Vaikai, vadovaujami Beinoravos kultūros namų meno vadovės Emilijos Bieliūnienės, padainavo apie pavasarį. Savo atliktų dainų dovanojo ir moterų vokalinis ansamblis. Grojo Sidabravo kultūros namų muzikantai Vidmantas Baltrūnas, Jolanta Černiauskienė, Daiva Jelinskienė.

Mugėje buvo galima įsigyti, ko tik širdis geidė: gražių raštuotų kojinių, papuošalų, įvairiausių rankdarbių, gėlių, namuose keptų virtų skanėstų, sūrių, kiaušinių, obuolių... Pirkėjai galėjo derėtis, mainyti.

Kaziuko mugė Beinoravoje – ne tik galimybė įsigyti norimą prekę, bet ir smagiai praleisti laiką, pabendrauti su kaimynais, susitikti seniai matytą pažįstamą, atitrūkti nuo kasdieninės rutinos.

Šis nuotaikingas renginys čia organizuotas jau ketvirtus metus iš eilės. Jį, vieną iš labiausiai pamėgtų kaime, organizavo bibliotekos ir kultūros namų darbuotojai.

Rima Lukoševičiūtė,

Beinoravos filialo vyresnioji bibliotekininkė