Į Pradžią Filialai Naujienos Kelionė į knygų pasaulį

Kelionė į knygų pasaulį

2013-04-30

Su Aukštelkų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniais, vykusios Nacionalinės bibliotekų savaitės „Nežinai? Pėdink į biblioteką!“ metu, balandžio 23 d., nutarėme apsilankyti Radviliškio viešojoje bibliotekoje ir taip paskatinti vaikus labiau pasinerti į knygų pasaulį. Vykome su aktyviausiais bibliotekos skaitytojais ir jų mokytojomis L. Zaleckiene, I. Jančiauskaite.

Viešojoje bibliotekoje tam, kad pradinukai sužinotų apie jos tvarką, taisykles, buvo parodytas mini spektakliukas teatrinių lėlių pagalba. Atvykusieji  supažindinti su spalvingomis, neįprastos formos, dydžio knygelėmis. Jie taip pat išgirdo, kaip knyga atkeliauja iki bibliotekos, kuo biblioteka skiriasi nuo knygyno, kaip galima naudotis bibliotekos knygomis.

Mokiniai apžiūrėjo Konferencijų salę, ten atidarytą parodą, „Boružėlės“ teatro lėles, aplankė Komplektavimo, Informacijos-kraštotyros skyrius, „Pelėdžiukų svetainę“,  žaidė Žaislotekoje.

Vaikai vartė knygeles su ypatingu džiaugsmu ir susidomėjimu, dalijosi įspūdžiais. Atsisveikinant  bibliotekos  darbuotojos dovanojo jiems knygų skirtukų ir lankstinukų.

Su pakilia nuotaika baigėme šią išvyką. Esame dėkingi  Radviliškio viešosios bibliotekos  darbuotojams už naudingą ir įdomią kelionę po knygų pasaulį.

Asta Rudaitienė,

Aukštelkų filialo vyresnioji bibliotekininkė