Į Pradžią Filialai Naujienos Šniūraičių bibliotekoje – įdomi paroda

Šniūraičių bibliotekoje – įdomi paroda

2014-02-24

Šniūraičių bibliotekoje nuo vasario 20 dienos veikia Jūratės Kaučikaitės piešinių ir grafikos darbų paroda. Ji lankytojus žavi naujomis idėjomis, originaliu jų įgyvendinimu, autorės kūrybiškumu ir meistriškumu. Kaip teigia pati kūrėja, „šia paroda noriu pristatyti dalį savo kūrybos darbų. Gyvenimas kaime mane įkvepia kurti. Tikiuosi sukurti ir įgyvendinti dar daug kūrybinių sumanymų.“

J. Kaučikaitė gimė ir užaugo Šiaulių mieste. Nuo pat vaikystės domėjosi piešimu. Baigė J. Janonio vidurinę ir Dailės mokyklas. Studijavo Šiaulių universitete, kur įgijo dailės darbų mokytojos specialybę. Vėliau baigė dailės magistrantūrą, grafikos specialybę ir įgijo dailės magistro laipsnį.
2006 metais atsikėlė gyventi į Šniūraičių kaimą. Čia pomėgiai tapo praktiškesni, todėl sumanė parašyti projektą ,,EKOART – ekologiškas ir kūrybiškas gamtinių išteklių naudojimas artimiausiai aplinkai puošti“. Jis vėliau buvo įgyvendintas dalyvaujant rajono bendruomenėms. Projektinės veiklos metu prie Šniūraičių bendruomenės pastato iš karklo vytelių buvo pasodintas „Paukščių sodas“. Sukurta ir nupiešta nemažai meninių darbų. Jūratės piešinys papuošė ir sieną prie bibliotekos įėjimo.
Jūratė Kaučikaitė domisi ne tik menu. Jai patinka skaitymas, fotografija, gamta, ją žavi įvairūs seni, įdomūs pastatai. Vienas iš jos pomėgių – bičių auginimas. Jūratė – nuolatinė bibliotekos lankytoja, rėmėja. Dalyvauja bibliotekos siūlomuose konkursuose, skaito knygas, naudojasi interneto paslaugomis.
Jūratės Kaučikaitės paroda Šniūraičių bibliotekoje veiks iki kovo 20 dienos. Maloniai kviečiame apsilankyti!

Aušra Zaturskienė,
Šniūraičių filialo vyresnioji bibliotekininkė